Х Гуманітарний марафон у Криворівні

На нашому факультеті існує традиція Гуманітарних марафонів – періодичних зустрічей, на яких обговорюються підсумки роботи і плани на майбутнє. Останнім часом більшість таких марафонів були присвячені Бакалаврська програма Artes Liberales та складовим, які її утворюють: програмам Історії, Культурології та Філології.
Зустріч, яка відбулася у Криворівні, більше за всі попередні відповідала визначенню «марафон», адже у перервах між обговореннями учасники мали можливість долати великі відстані під час далеких піших прогулянок у мальовничих околицях.
Перша серія обговорень була присвячена загальним підсумкам 2016-2017 н.р., результатам сесії, враженням студентів і викладачів про нову бакалаврську модель. Наталія Ковальчук представила підсумки великого опитування студентів за підсумками року. Окремо обговорили підсумки викладання таких ключових курсів як «Вступ до спеціальності» та новаторського за своїм підходом курсу «Сучасна література», а також роль системи тьюторської підтримки та доцільність її продовження на наступний рік.
На другому засіданні учасники обговорили ключові завдання на наступний рік: формат викладання сучасних іноземних мов та мов за професійним спрямуванням, організацію викладання класичних мов (Уляна Головач особливо підкреслила важливість цієї ділянки у формуванні сучасного філолога), проект курсу «Критичне мислення», який представила Ірина Старовойт та модель конверсаторію «Філософські тексти» від Орисі Гачко.
Учасники повернулися до Львова з впевненістю, що це був не останній марафон у Криворівні, адже це місце пропонує дивовижну атмосферу для праці, відпочинку і взаємного збагачення.

Фото: Неллі Холтобіна CC-BY-NC-ND

Ліцензія Creative Commons